Info:
Kisapäivä: 02.03.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 01.03.2019
Järjestävä talli: Louhikartano [LOUH2911]
Vastuuhenkilö: Sebastian Laurent (VRL-12410)
Arvontatapa: lyhyt arvonta

Rajoitukset:
Yhteen luokkaan max. 40 ratsukkoa
Yhdeltä ratsastajalta max. 4 hevosta samaan luokkaan
Yksi max kahteen luokkaan, mutta vain kerran per luokka.
VRL- tunnus pakollinen, VH-numero ja seuraan kuuluminen vapaaehtoisia.
Osallistujat päivitetään ensimmäiseen kutsuun

02 / 03 / 04

Osallistuminen:
Osallistumiset sähköpostiin
virtuaali@ritariperhonen.fi otsikolla ERJ 2-4

Osallistumiset muodossa:

Luokka nro [rv]
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Luokat
1. 100cm
2. 100cm
3. 120cm
4. 120cm


Tulokset
1. 100cm
1. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Kryptoni
2. Ilona (VRL-14757) - Kievarinkujan Hurmos VH19-018-0082
3. Pierre (VRL-10531) - Kadon Tirilii
4. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Kuningatar VH18-018-2143
5. Tinsu (VRL-12410) - Huvitutin Elmo
6. Sonja.P (VRL-06588) - Kryptankylmä VH18-018-2123
7. Kamu (VRL-12666) - Suur-Ruhtinas
8. Kamu (VRL-12666) - Ruusupellon Tuikku
9. Sectu (VRL-12390) - Vaskooli
10. birdie (VRL-14733) - Crafnant Calan
11. Sectu (VRL-12390) - Höstnäs Astrid
12. Pierre (VRL-10531) - Kaarnan Kepponen
13. Kamu (VRL-12666) - Routaruusun Ututähti
14. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275
15. birdie (VRL-14733) - Fern Abbán VH18-035-0240
16. Sectu (VRL-12390) - Onnenonkijainen
17. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Pakoruutu VH18-018-2148
18. Tinsu (VRL-12410) - Runon Helmikielo
19. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kasakka
20. birdie (VRL-14733) - A.D. Gold & Sparkle VH18-023-0066
21. Kamu (VRL-12666) - Routaruusun Urbaanitarina
22. Tinsu (VRL-12410) - Hämäytys II
23. Tinsu (VRL-12410) - Kärmeniemen Navakka
24. birdie (VRL-14733) - Broadcast Nevada
25. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Korpiyö VH18-018-2144
26. Sectu (VRL-12390) - Päivänpyörre


2. 100cm
1. birdie (VRL-14733) - Broadcast Nevada
2. Sectu (VRL-12390) - Päivänpyörre
3. Kamu (VRL-12666) - Routaruusun Ututähti
4. Tinsu (VRL-12410) - Kärmeniemen Navakka
5. Pierre (VRL-10531) - Kadon Tirilii
6. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Pakoruutu VH18-018-2148
7. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kasakka
8. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Kryptoni
9. Tinsu (VRL-12410) - Runon Helmikielo
10. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275
11. Tinsu (VRL-12410) - Hämäytys II
12. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Korpiyö VH18-018-2144
13. Sectu (VRL-12390) - Vaskooli
14. Kamu (VRL-12666) - Suur-Ruhtinas
15. Sectu (VRL-12390) - Höstnäs Astrid
16. Tinsu (VRL-12410) - Huvitutin Elmo
17. Pierre (VRL-10531) - Kaarnan Kepponen
18. Kamu (VRL-12666) - Ruusupellon Tuikku
19. birdie (VRL-14733) - A.D. Gold & Sparkle VH18-023-0066
20. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Kuningatar VH18-018-2143
21. birdie (VRL-14733) - Fern Abbán VH18-035-0240
22. birdie (VRL-14733) - Crafnant Calan
23. Kamu (VRL-12666) - Routaruusun Urbaanitarina
24. Ilona (VRL-14757) - Kievarinkujan Hurmos VH19-018-0082
25. Sonja.P (VRL-06588) - Kryptankylmä VH18-018-2123
26. Sectu (VRL-12390) - Onnenonkijainen


3. 120cm
1. birdie (VRL-14733) - Hypochondria Fern VH18-141-0003
2. Pierre (VRL-10531) - Tuiskulan Arsenikki VH16-018-1298
3. Sectu (VRL-12390) - Mondbark Juniper
4. Sectu (VRL-12390) - Finale
5. Tinsu (VRL-12410) - Maplepath's Slim Shady
6. Kamu (VRL-12666) - Itsmapreciouss
7. Sectu (VRL-12390) - Brazen
8. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005
9. Ilona (VRL-14757) – Villahaan Tuokioinen VH19-018-0144
10. Ilona (VRL-14757) – Grey Glitter TW VH19-031-0017
11. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257
12. Tuire (VRL-00345) - Nadirganj VH19-031-0035
13. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035
14. Tuire (VRL-00345) - Head Held High VH11-006-0208
15. Tinsu (VRL-12410) - Loki's Edelweiss
16. birdie (VRL-14733) - Chiquitita VH18-076-0081
17. Kamu (VRL-12666) - Tornado Dancer xx
18. Sectu (VRL-12390) - JB Salty Flats
19. Kamu (VRL-12666) - Jupiter II
20. Tinsu (VRL-12410) - Elessar vd Shadow
21. Tinsu (VRL-12410) - Mondbark Osiris


4. 120cm
1. Tinsu (VRL-12410) - Elessar vd Shadow
2. Tinsu (VRL-12410) - Mondbark Osiris
3. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005
4. Kamu (VRL-12666) - Jupiter II
5. birdie (VRL-14733) - Hypochondria Fern VH18-141-0003
6. Tuire (VRL-00345) - Nadirganj VH19-031-0035
7. Sectu (VRL-12390) - Mondbark Juniper
8. Sectu (VRL-12390) - Finale
9. Kamu (VRL-12666) - Tornado Dancer xx
10. Pierre (VRL-10531) - Tuiskulan Arsenikki VH16-018-1298
11. Ilona (VRL-14757) – Grey Glitter TW VH19-031-0017
12. Sectu (VRL-12390) - Brazen
13. Tuire (VRL-00345) - Head Held High VH11-006-0208
14. Tinsu (VRL-12410) - Loki's Edelweiss
15. Kamu (VRL-12666) - Itsmapreciouss
16. Ilona (VRL-14757) – Villahaan Tuokioinen VH19-018-0144
17. Tinsu (VRL-12410) - Maplepath's Slim Shady
18. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035
19. Sectu (VRL-12390) - JB Salty Flats
20. birdie (VRL-14733) - Chiquitita VH18-076-0081
21. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257